• 2 In 1 Optinio Pluošto Multimetras su Ruiyan -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm 0
  • 2 In 1 Optinio Pluošto Multimetras su Ruiyan -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm 1

2 In 1 Optinio Pluošto Multimetras su Ruiyan -70~+10dBm Optinės Galios Matuoklis Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

€81.57
  • Kitą dieną pristatymas
  • Aukščiausios kokybės
-
+

Ruiyan RY3200 Optinės Galios Matuoklis -50~+26dbm

RY3200 Nešiojamą optinės galios matuoklis yra kompaktiškas ir lengvai naudojamas testavimo priemonė optinio pluošto tinklų, kuris gali būti naudojamas absoliutus optinės galios matavimus, taip pat santykinių nuostolių matavimus optinių skaidulų.

Taikymo Telekomunikacijų Priežiūros CCTV Priežiūros Išsamią kabelio statybos sistema, Optiniai prietaisai, mokslinių tyrimų ir plėtros Optinių ryšio švietimo ir laboratorinių bandymų Kiti optiniai projektas

Savybės Vartotojui savarankiškai kalibravimo funkcija Patogus LCD ekranas ir neprivaloma backlight LCD ekranas palaiko naktį veikimo Galios matavimai dBm ar mw ir įterpties nuostoliai dB Mažas baterijų naudojimas, daugiau nei 240 valandų nuolatinio veikimo laikas trys 1,5 V šarminės baterijos Neprivaloma 10 minučių Automatinio išjungimo funkcija

Techniniai Duomenys

Modelis

RY3200A

RY3200B

Bangos ilgis(nm)

(650nm, kad 1650nm )

Detektorius

InGaAs

Matavimo Diapazonas dBm)

-70~+10

-50~+26

Neapibrėžtumas

+5%

Kalibruotas Bangos ilgis(nm)

650,850,980,1300,1310,1490,1550 (daugiau kalibruotas bangos ilgis gali būti pasirinktinai)

Rezoliucija(dB)

Linijinis 0,1% arba netiesinės 0.01 dBm

Optinė Jungtis

FC/ Universal 2.5 mm adapteris (FC,SC,ST keičiamos jungtis gali būti pasirinktinai)

Maitinimo Šaltinis

Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijos)

Baterijos Veikimo Laikas

240 h su 1.5 V Baterijos(3)

Darbinė Temperatūra (°c)

-10 ~ +60

Sandėliavimo Temperatūra (°c)

-25 ~ +70

Santykinė Drėgmė

152x74x26

Matmuo(mm)

Nuo 0 iki 95% (be kondensato)

Svoris

290 g

Paketų Standartas

MODELIS

APIMA

Visi Modeliai RY3200

1.RY3200 Optinės Galios Matuoklis

1. PK Adapteris

3.Naudotojo Vadovas,

4.Medvilnės tamponai

5.Minkštas nešiojimo dėklas. Ruiyan RY3100A Optinės Šviesos Šaltinis 1310/1550nm

RY-3100 optinės šviesos šaltinis gali suteikti nuo 1 iki 4 išėjimo bangos atitikti tam tikrus reikalavimus, įskaitant 650nm raudona šaltinį ir 1310/1550nm ilgiai už vienos rūšies pluošto arba 850/1300nm ilgiai už multimode ląstelienos, taip pat kiti ilgiai pagal kliento poreikius. Kartu su RY-3200 optinės galios matuoklis, jis yra puikus sprendimas šviesolaidinį tinklą apibūdinimą.

Savybės

Suteikia 1~4 išėjimo bangos ilgis, kuris gali būti pasirinktinai pagal klientų poreikius

CW, 2Hz moduliacijos produkcijos 650nm, ir CW, 270Hz,1KHz,2KHz

moduliacijos produkcijos kito ilgio.

Didelis stabilumas dėl išėjimo galia

Stabili, kurių išėjimo bangos ilgis

Backlight LCD ekranas palaiko naktį operacija

Kompaktiškas dydis ir padoraus išvaizda

Didelis LCD ekranas, paprastas valdymas

Programos

Telekomunikacijų priežiūros

Techninės priežiūros kabelinę televiziją

Bandymų Laboratorija optinių skaidulų

Kiti Optinio Pluošto Matavimai

Specifikacijos

Tipas

RY3100A

RY3100B

RY3100C

RY3100D

Bangos ilgis(nm)

1310/1550nm

1310/1490/

1550nm

850/1310/

1550nm

1300/1310/

1550nm

850/1300/

1310/1550nm

Spinduolis Tipas

FP-LD,LED ar kita, prašome nurodyti

Išėjimo Galia(dBm)

-6~-7(1310/1550nm),>0 (650nm)

Spektrinis Plotis(nm)

5

Išėjimo Stabilumo

+0.05 dB/15min; +0.1 dB/ 8hours

Moduliacija Dažnių

CW / 2(650nm) / 270, 1K,2K (1310nm/1550nm)

Optinė Jungtis

FC/PC

( Keičiamos FC/SC/ST jungtys, gali būti pasirinktinai)

Maitinimo Šaltinis

Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V baterijos)

Baterijos Veikimo Trukmė, (val.)

45

Darbinė Temperatūra (°c)

_ 10 ~ +60

Sandėliavimo Temperatūra (°c)

_ 25 ~ +70

Matmuo(mm)

172*82*33

Svoris

295g

Rekomendacija

RY-3100 Nešiojamą Šviesos Šaltinis yra skirtos optimaliam naudojimui su RY3200 Optinės Galios Matuoklis matavimo optinis nuostolis tiek sigle režimą ir multimode pluošto kabelį.

  • Modelio Numeris: RY3200A+RY3100A
  • Optinis Šviesos Šaltinio Bangos Ilgis: 1310/1550nm
  • Kalibruotas Bangos Ilgis: 850/980/1300/1310/1490/1550nm
  • Gamintojas: RUIYAN
  • OPM Bangų Diapazoną(nm): 800~1700nm
  • Optinis Šviesos Šaltinio Jungtis: FC/PC
  • Matavimo Diapazonas dBm): -70~+10dBm
  • Optinė jungtis: FC " (keičiamos SC,ST)
  • Išėjimo Galia: -6 iki -7dBm

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 1.5kg (3.31lb.)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Gaminio Apžvalga

Panašūs produktai

Optinio pluošto Rinkinys Tinklų Montuotojas Įrankis 10vnt LAN Tinklo Įrankių Rinkinys Kabelių Testeris Crimper Striptizo Nustatyti internetinį įrankį, maišas Susijusios

Optinio pluošto Rinkinys Tinklų Montuotojas Įrankis 10vnt LAN Tinklo Įrankių Rinkinys Kabelių Testeris Crimper Striptizo Nustatyti internetinį įrankį, maišas


Savybės: Visiškai naujas ir aukštos kokybės. Ši priemonė skirta nustatyti ir sekti, laidai arba kabeliai, nepažeidus izoliacija; jūs galite taip pat naudoti ją tikrinti dėl trumpojo jungimo ir paieška atvirosios grandinės ir pan. Be to, ji taip pat gali būti naudojami siekiant €18.05

€17.15

Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter Pluošto Transiveris Vieno Pluošto Konverteris 25 km SC 10/100M Singlemode Vieno Pluošto Susijusios

Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter Pluošto Transiveris Vieno Pluošto Konverteris 25 km SC 10/100M Singlemode Vieno Pluošto


Htb-3100ab Optinio Pluošto Media Converter Pluošto Transiveris Vieno Pluošto Konverteris 25 km SC 10/100M Singlemode Vieno Pluošto Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę Mūsų Tikslas: Aukšta Kokybė , Geriausia Paslaugos ,Greitas Atsakyti Sveiki atvykę į Kinijos rinką,jūs €30.48

€18.59

14 1 FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys Pluošto Cleaver ,Skaidulų galios matuoklis 10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius kabelių testeris Wire stripper Susijusios

14 1 FTTH šviesolaidžio Įrankių Rinkinys Pluošto Cleaver ,Skaidulų galios matuoklis 10 mw Vaizdo Gedimų Lokatorius kabelių testeris Wire stripper


Savybės: • Suteikia apie 36,000 skverbiasi pro užuolaidas • Kompaktiškas korpusas,& light svoris • Didelis Tikslumas Skverbiasi Pro Užuolaidas • 250um Aptraukti ar 900um pluošto Buferis • Singlemode ar Multimode Naudoti • 12 Padėtį, Pasukti

€54.22